Specjalne dla mężczyzn

Stres związany z pracą, brak czasu na wartościowy posiłek w czasie jej trwania, zalew genetycznie modyfikowanej żywności czy wreszcie nałogi prowadzą do systematycznego wyniszczania Twojego organizmu. Sprzymierzeńców w walce o zdrowie znajdziesz w naturalnych, dobrze przyswajalnych suplementach diety. W ofercie naszego sklepu proponujemy Ci produkty bazujące na połączeniu minerałów, ziół i witamin - zarówno w postaci płynnej - liposomalnej - jak i stałej - kapsułkowej.

 

Maca...
  • Obniżka / -10%
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
MACA MAX Suplement diety30 kapsułek, 1kapsułka zawiera 1000mg korzenia Maca. Ultra silny zżelowany Korzeń Maca (lepidium meyenii) dla kobiet i mężczyzn: 1 raz dziennie.
Prosta Plex Plus 180 kapsułek
  • Wyprzedaż!
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Specjalne dla mężczyzn

Prosta Plex Plus 180 kapsułek

157,03 zł 196,29 zł
Nowa formuła ziół i składników odżywczych skomponowana w celu utrzymania prostaty w zdrowiu. Opatentowana mieszanka oparta jest  na najnowszych badaniach i testach. Miedzy innymi zawiera cztery  składniki , które zasługują na szczególną uwagę są to: Palma sabałowa (Saw Palmetto), pyłek pszczeli,beta-karoten i DIM (DiIndoylMethane).
MACA  ekologiczna...
  • Wyprzedaż!
Dostępność
Koncentracja, witalność i energia

MACA ekologiczna żelatynizowana 90kapsułek

58,86 zł 98,10 zł
1 Opinie
Najwyższej jakości MACA organiczna. Dlaczego warto wybrać  nasz produkt?: jest w kapsułkach a nie wszystkim odpowiada jej smak, jest żelatynizowana tzn.maksymalnie wchłania się do organizmu, jedna  kapsułka zawiera aż 800mg macy, starczy na 3 miesiące.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do ulubionych