Specjalne dla mężczyzn

Każdy z nas wyobraża sobie, że jest twardy i nie do pokonania. Niestety, wbrew tym przekonaniom, nie jesteśmy niezniszczalni. Nasze typowe męskie schorzenia np. prostaty mogą wymagać długotrwałego, czasem kosztownego procesu leczeniu i wiążą się z wieloma niedogodnościami. Nie dopuśćmy do tego! W naszej ofercie znajduje się cały zestaw suplementów, który pomoże utrzymać Wasz organizm w dobrej formie i sprawi, że lekarza odwiedzać będziecie jedynie przy badaniach kontrolnych.Stres związany z pracą, brak czasu na wartościowy posiłek w czasie jej trwania, genetycznie modyfikowana żywność czy wreszcie nałogi prowadzą do systematycznego wyniszczania Twojego organizmu. Sprzymierzeńców w walce o zdrowie znajdziesz w naturalnych, dobrze przyswajalnych suplementach diety. 

Zacznijmy od macy – korzenia, który rośnie w najwyższych, niedostępnych partiach gór w Peru. Musi on przetrwać w bardzo niekorzystnych warunkach klimatycznych i na jałowej glebie, a więc wytworzył w sobie cały szereg niezwykle cennych substancji odżywczych, które my możemy także sobie przyswoić. Proponujemy Państwu macę w postaci kapsułek żelatynizowanych dwóch amerykańskich firm do wyboru. Każda z nich zawiera w sobie potężny ładunek energii (niewskazane jest spożywanie jej przed snem) oraz w naturalny sposób zapobiega stresowi. Znajdziemy w niej także szereg innych cennych składników odżywczych, m.in. przeciwutleniaczy, które walczą z wolnymi rodnikami i opóźniają proces starzenia się.

Innym polecanym przez nas preparatem jest Prosta – Plex--Plus. Zawiera on wyciąg z palmy sabałowej tradycyjnie stosowanej w przeroście prostaty, a ponadto szereg innych składników, wspierających dobre funkcjonowanie tego męskiego narządu i zwiększających przepływ moczu.

Mamy także probiotyk stworzony specjalnie dla mężczyzn. Zażywając go zadbasz o zdrowie okrężnicy, pozbędziesz się uciążliwych wzdęć i zadbasz o zdrowie układu odpornościowego.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! Zapewniamy – w dbaniu o własne zdrowie nie ma niczego niemęskiego

 

Maca...
  • Obniżka / -10%
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
MACA MAX Suplement diety30 kapsułek, 1kapsułka zawiera 1000mg korzenia Maca. Ultra silny zżelowany Korzeń Maca (lepidium meyenii) dla kobiet i mężczyzn: 1 raz dziennie.
Prosta Plex Plus 180 kapsułek
  • Wyprzedaż!
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Specjalne dla mężczyzn

Prosta Plex Plus 180 kapsułek

174,48 zł 218,10 zł
Nowa formuła ziół i składników odżywczych skomponowana w celu utrzymania prostaty w zdrowiu. Opatentowana mieszanka oparta jest  na najnowszych badaniach i testach. Miedzy innymi zawiera cztery  składniki , które zasługują na szczególną uwagę są to: Palma sabałowa (Saw Palmetto), pyłek pszczeli,beta-karoten i DIM (DiIndoylMethane).
MACA  ekologiczna...
  • Wyprzedaż!
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Koncentracja, witalność i energia

MACA ekologiczna żelatynizowana 90kapsułek

49,05 zł 109,00 zł
1 Opinie
Najwyższej jakości MACA organiczna. Dlaczego warto wybrać  nasz produkt?: jest w kapsułkach a nie wszystkim odpowiada jej smak, jest żelatynizowana tzn.maksymalnie wchłania się do organizmu, jedna  kapsułka zawiera aż 800mg macy, starczy na 3 miesiące.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce