Zmęczenie, wyczerpanie, ospałość, osłabienie koncentracji, nerwowość, kłopoty ze snem to wynik braku energii. Wiele osób aby przywrócić energię i pozbyć się napięcia sięga po różnego typu środki stymulujące od których łatwo się uzależnić jak: kawę, herbatę, napoje pobudzające, czekoladę papierosy czy narkotyki. Psycholog i filozof OskarIchazo ...

Zmęczenie, wyczerpanie, ospałość, osłabienie koncentracji, nerwowość, kłopoty ze snem to wynik braku energii. Wiele osób aby przywrócić energię i pozbyć się napięcia sięga po różnego typu środki stymulujące od których łatwo się uzależnić jak: kawę, herbatę, napoje pobudzające, czekoladę papierosy czy narkotyki. Psycholog i filozof OskarIchazo wyraził pogląd,że “wszystkie narkotyki i używki pochłaniają energie znacznie szybciej niż organizm może jej dostarczyć....Nic nie może zastąpić zdrowego organizmu zdolnego do wytworzenia naturalnej, czystej energii.”

Co pochłania najwięcej energii?

Okazuje się,że napięcie i stres, pozbawia nas naszej życiowej energii. Brak energii to pozbawienie komórek organizmu naturalnego paliwa jakim jest glukoza, a także związków katalizujących np.witamin z grupy ( B-complex). Każda minuta stresu to utrata drogocennych składników odżywczych. Komórki mięśniowe są przez lata utrzymywane w napiciu ( nawet w trakcie snu)pochłaniają energię, witaminy B , witaminę C, wapń, magnez i wiele innych.

Co zrobić aby odnowić swoje zasoby energii?

  • jeść węglowodany, które powoli tracą paliwo,

  • zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze-witaminy, minerały, enzymy,probiotyki ,prebiotyki,

  • unikać środków stymulujących i uspokajających.

Składniki energotwórcze to: witamina B 6, cynk, niacyna (witamina PP), chrom, witaminy z grupy B (B-complex) , koenzym Q10, witamina C, żelazo, miedź i mangan, kwas foliowy jako folian.

My proponujemy nasz zdrowy i bogaty odżywczo Energizer drink Mix, rezultaty jego działania można poczuć od razu po jego zastosowaniu.

Poza tym: maca-bardzo bogata w składniki odżywcze, jod z tyrozyną, witamina B complex w płynie z metylokobalaminą, Folian 5-MTHF.

Więcej

Koncentracja, witalność i energia Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów