Oleje prozdrowotne

Nienasycone kwasy tłuszczowe, dzielące się na kwasy omega-3 i omega-6, są niezbędne do funkcjonowania naszego organizmu. Poprawiają jego odporność, biorą udział w procesie przemiany materii i poprawiają działanie układu krążenia. Twój organizm nie jest w stanie wyprodukować ich samodzielnie, dlatego warto, abyś dostarczył mu je w formie łatwo przyswajalnych, naturalnych suplementów diety. Bazują one na wysoko oczyszczonych olejach z ryb i skorupiaków oraz roślinach wykazujących właściwości lecznicze, takich jak len i konopia. 

 • Fish-Flax oil-Suplement diety Kwasy tłuszczowe Omega-3 wspierają układ sercowo-naczyniowy,układ immunologiczny i skórę. Połączenie wysoko oczyszczonego oleju z ryb i certyfikowanego oleju lnianego to doskonała porcja kwasów omega 3. 120kapsułek

  60,00 zł
  W magazynie
 •  OLEJ Z KRYLA Suplement diety 45 kapsułek (45 porcji) Bio Nutrition, Inc. używa najwyższej jakości oleju z Kryla zebranego z zimnych wód Antarktyki. Krill Oil jest bogatym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych i zawiera astaksantynę. Zawiera skorupiaki. Nie zawiera pszenicy, glutenu, drożdży, kukurydzy, soi ani innych alergenów.

  54,00 zł 75,00 zł -28%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Najwyższej jakości, 100% zimnotłoczony olej z czarnuszki. Zawiera naturalne niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT. Produkt Premium. Bez glutenu, nabiału, soi i alkoholu.

  59,50 zł 70,00 zł -15%
  Kup teraz
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę