Lista produktów producenta: Bio Nutrition

Bio Nutrition to firma założona przez Roberta Lomachio. Jego rodzina w USA od lat zajmowała się produkcją zdrowej żywności i odżywczych suplementów. Robert już jako mały chłopiec, obserwował swojego ojca w czasie pracy. Był świadkiem, jak wytwarzane przez jego firmę produkty pomagały ludziom w różnych dolegliwościach.


Obecnie Robert, wraz ze swoim wspólnikiem Stevenem, kontynuuje rodzinną tradycję. Skupił się na wytwarzaniu suplementów, które pomagają walczyć ze schorzeniami najczęściej spotykanymi w krajach uprzemysłowionych . Produkcja każdego wyrobu poprzedzona jest dokładnymi analizami przeprowadzanymi w laboratoriach badawczo-rozwojowych firmy. Suplementy diety produkowane przez Bio Nutrition zawierają wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Są to zarówno ekstrakty z leczniczych roślin, jak i witaminy oraz minerały.


Ponad 50 lat doświadczenia w prowadzeniu firmy, a także coraz nowe badania naukowe, które pozwalają doskonalić produkty, sprawiają, że odżywcze suplementy Bio Nutrition są coraz lepsze, a popularność marki rośnie. Hasłem nr 1 w firmie jest: Istniejemy, aby zapewnić Ci zdrowie i zadowolenie!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów