Lista produktów producenta: Only Natural Est.1986

Rodzinne tradycje


Marka  Only Natural (Tylko naturalne), Inc. została założona w 1986 roku przez Roberta B. LoMacchio i należy do firmy  Bio Nutrition.


Only Natural od ponad ćwierć wieku cieszy się nieustającym zaufaniem klientów. Stosuje unikalne receptury i dba o nabywanie surowców odpowiadających najwyższym standardom. Wprowadza  na rynek kolejne, innowacyjne produkty. Wyroby firmy pakowane są w butelki z bursztynowego szkła i zabezpieczane podwójnym uszczelnieniem. Dla nabywców to gwarancja, że zakupione produkty są świeże, a jednocześnie zachowują swoją siłę i skuteczność działania. Dla firmy  Bio Nutrition bardzo istotna jest reputacja. Cały zespół dba o to, aby każdy z klientów osiągnął 100 procent zadowolenia.


Zdrowe z natury


Wszystkie produkty serii Only Natural są wytwarzane pod ścisłym nadzorem i poddawane szczegółowej analizie oraz testom produkcyjnym.. W produktach do absolutnego minimum ograniczono stosowanie wypełniaczy oraz środków konserwujących. Firma przestrzega wytycznych i zaleceń Natural Products Association, którego jest członkiem. Produkty finalne są testowane zarówno pod względem jakości składników, jak i siły oraz skuteczności działania danego suplementu. Produkcja przebiega zgodnie z zasadami NPA oraz GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych).


W ofercie produktowej firmy znajdują się wyroby ekologiczne, bezglutenowe, wegetariańskie oraz koszerne .


Firma chroni środowiska chroni środowisko, wykorzystując opakowania, które mogą być poddane recyklingowi.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów