Książki

Czy można wygrać z rakiem?...
Ostatnie sztuki w magazynie
Pierwsza książka zawierająca dogłębną analizę przypadków autentycznych remisji raka bez udziału medycyny konwencjonalnej, a także pierwsze kompendium naturalnych metod leczenia nowotworów, które okazały się skuteczne. Ten wyjątkowy poradnik autorstwa specjalistki w dziedzinie onkologii integracyjnej przeznaczony jest zarówno dla chorych, ich bliskich, jak...
Cud terapii Gersona
Ostatnie sztuki w magazynie
47,52 zł
Książka Cud terapii Gersona nie jest nowym wydaniem dotychczas znanej książki o terapii Gersona – to osobny tytuł, w którym zawarta jest jeszcze większa dawka wiedzy o leczeniu raka. Cud terapii Gersona - najskuteczniejsza i najstarsza naturalna metoda leczenia raka!
Książka Marihuana i...
Ostatnie sztuki w magazynie
Książka Marihuana i Medycyna autor Michaels Backes. Medyczna Marihuana według autora książki to kompleksowe źródło wiedzy na temat działania marihuany i stosowania jej w medycynie. W swoim przewodniku autor zawarł informacje na temat wpływu konopi na nasz organizm.
Ukryte terapie część  2...
  • Obniżka / -30%
Dostępność
45,33 zł 64,76 zł
Druga część bestsellera Ukryte terapie Czego lekarz C i nie powie -456 stron Pierwsza odniosła niewątpliwy sukces, jej sprzedaż osiągnęła milion egzemplarzy. Autor Jerzy Zięba  naturopatią zajmuje się od ponad 20 lat, zgłębia tajniki naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom nowotworowym jak i przewlekłym.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce