Informacja

Producenci

Nie mamy dwudziestu lat i nie mamy bardzo małych dzieci ale obecność zdrowej żywności  w domu nie musi zaczynać się wyłącznie za sprawą pojawiających się w domu maluchów: może być, i często jest, sygnałem, że oto zaczynamy dbać o siebie. Bo , niestety, o czym zapominamy w codziennym biegu, jesteśmy tylko śmiertelnikami.

Pomysł na sprzedaż ekologicznej żywności wzbudził entuzjazm nas obu. Wszystko można robić w życiu, ale najlepiej zawsze wychodzi to, co się naprawdę lubi i do czego się jest stuprocentowo przekonanym. Tak jest w tym przypadku : żadna z nas nie miała wątpliwości, że ten temat jest pasjonujący.

Nie zamierzamy , przyznajemy od razu, przekonywać wszystkich jak ważne jest zdrowe odżywianie. Wyszłyśmy z założenia, że te osoby, które tu zaglądają będą to już wiedziały. Zamierzamy natomiast przekonać wszystkich o tym, że starannie wybieramy to, co oferujemy, ze znamy gospodarstwa, w których się zaopatrujemy, że rozmawiamy z naszymi dostawcami, bo produkt produktem, ale żadna produkcja nie jest bezosobowa. Certyfikaty są istotne, ale nie zastąpią kontaktów z ludźmi i zrozumienia  ich podejścia do tego, czym się zajmują.

W naszej ofercie nie znajdą się jedynie podukty z certyfikatem bio ale również  produkty w postaci przetworów robionych domowym sposobem wytwarzanych w  różnych regionach naszego  kraju. Będą to przetwory na słodko i na słono, miody, pochodzące z gospodarstw ekologicznych  bez wykorzystania nawozów sztucznych i środków chemicznych.

W ten sposób zamierzamy się podzielić całą naszą wiedzą na temat zdrowej żywności i jej producentów. Będziemy je opisywać, uzupełniać, odpowiadać na wszystkie pytania, czekać na wszelkie uwagi i sugestie oraz ustawicznie poszerzać naszą wiedzę.

Tak więc zapraszamy do wspólnego projektu : Bio -Smaki