• Obniżka

Olejek Magnezowy Regeneracja Spray-100ml

Ostatnie sztuki w magazynie
60,80 zł 76,00 zł -20%
Brutto

Olejek magnezowy

Olejek magnezowy BetterYou -Regeneracja Spray został stworzony z myślą o sportowcach. Skutecznie uzupełnia magnez utacony w czasie treningu.

W składzie Olejku Magnezowego Sport Spray oprócz magnezu znalazły się także olejki: z czarnego pieprzu, kamfory oraz cytrynowy.

Opis

Najlepiej  użyć do końca 07.2019

Olejek magnezowy Regeneracja Spray  firmy BetterYou Regeneracja  został stworzony z myślą o sportowcach.

Skutecznie uzupełnia magnez utacony w czasie treningu. W składzie Olejku Magnezowego Sport Spray oprócz magnezu znalazły się także olejki: z czarnego pieprzu, kamfory oraz cytrynowy.

Magnez to jeden z kluczowych minerałów w diecie sportowców. Podawany miejscowo jest wchłaniany bezpośrednio przez tkankę skórną i dostarczany bezpośrednio do komórek. Dodatkowo olejki: kamforowy, z czarnego pieprzu i cytrynowy stymulują krążenie krwi i wspomagają proces detoksyfikacji mięśni.

Olejek Magnezowy Regeneracja Spray firmy BetterYou jest naturalnym źródłem magnezu Zechstein Inside®. Ten chlorek magnezu wydobywany w Europie Północnej ze złóż mających ponad 250 mln lat i znajdujących sie milę pod ziemią. Inne znane źródła chlorku magnezu pozyskiwane z otwartych mórz niestety nie są już tak czyste i pozbawione zanieczyszczeń.

Aplikacja 10 sprayów Olejkiem Magnezowym Regeneracja Spray dostarcza 130mg optymalnie przyswajalnego magnezu.

Jedna butelka Olejku Magnezowego Regeneracja Spray to ponad 800 aplikacji.

Olejki magnezowe BetterYou polecane są :

w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego,

osobom uprawiającym sport, w okresie nadmiernego stresu, trudności z zasypianiem.

Sposób użycia: Olejek magnezowy Regeneracja Spray jest szczególnie polecany dla osób uprawiających sport. Delikatnie wmasować 5-10 sprayów. Można stosować zarówno przed, w czasie, jak i po treningu. Gdy mamy niedobory magnezu to całkiem normalną reakcją jest to, że na początku stosowania olejku magnezowego możemy odczuwać delikatne szczypanie. Odczucie to minie po jakimś czasie gdy poziom magnezu zostanie uzupełniony. Magnez i Wapń są nieodłącznym duetem. Bez odpowiedniej ilości magnezu absorpcja wapnia jest zakłócona i zamiast trafiać do kości często osadza się w tkankach miękkich stawów i mięśni powodując ich utwardzenie (wapnienie).W czasach paleolitu kiedy nasze ciała się formowały, a kości naszych przodków były zdrowe i mocne, stosunek wapnia do magnezu w diecie wynosił 1:1 . Dziś wynosi on w Europie i Ameryce 20:1 . Wniosek-to nie ilość wapnia się liczy, a odpowiednie proporcje tego składnika w stosunku do magnezu.

Skład:Stężony 28% roztwór chlorku magnezu Zechstein, olejki eteryczne (nasion winogron, z cytryny, kamfory, czarnego pieprzu)

Opinie

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce