Książka Marihuana i Medycyna autor Michaels Backes.

Ostatnie sztuki w magazynie
42,86 zł
Brutto

Książka Marihuana i Medycyna autor Michaels Backes. Medyczna Marihuana według autora książki to kompleksowe źródło wiedzy na temat działania marihuany i stosowania jej w medycynie. W swoim przewodniku autor zawarł informacje na temat wpływu konopi na nasz organizm.

Opis

Medyczna Marihuana według autora książki to kompleksowe źródło wiedzy na temat działania marihuany i stosowania jej w medycynie.

W swoim przewodniku autor zawarł informacje na temat wpływu konopi na nasz organizm. Autor opisuje 27 najpopularniejszych odmian konopi stosowanych w medycynie, wskazując konkretne schorzenia w przypadku, których terapia marihuaną przynosi wymierne efekty. Autor Michael Backes to specjalista w zakresie nauki zajmującej się wykorzystaniem marihuany w medycynie, a także w prawnych regulacji dotyczących jej stosowania na terenie Południowej Kalifornii. Jest on założycielem pierwszego punktu sprzedaży medycznej marihuany, a także aktywnym współtwórcą Project CBD. Backes działa również w Międzynarodowym Stowarzyszeniu na rzecz Leków na Bazie Kannabinoidów i Komisji do spraw Marihuany Amerykańskiego Stowarzyszenia produktów Zielarskich.

Wydawnictwo PURANA 2015

Autor: Michael Backes

Opinie

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce