• Obniżka

Ukryte terapie część 2 Jerzy Zięba

45,33 zł 64,76 zł -30%
Brutto

Druga część bestsellera Ukryte terapie Czego lekarz C i nie powie -456 stron

Pierwsza odniosła niewątpliwy sukces, jej sprzedaż osiągnęła milion egzemplarzy.

Autor Jerzy Zięba  naturopatią zajmuje się od ponad 20 lat, zgłębia tajniki naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom nowotworowym jak i przewlekłym.

Opis

 Druga część bestsellera Ukryte terapie Czego lekarz C i nie powie -456 stron

Pierwsza odniosła  sukces, jej sprzedaż osiągnęła milion egzemplarzy. Autor Jerzy Zięba naturopatią zajmuje się od ponad 20 lat, zgłębia tajniki naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom nowotworowym jak i przewlekłym.

Jest wiele książek na tema zdrowia, samoleczenia ale Ukryte Terapie to niewątpliwie najgłośniejsza pozycja jak ukazała się w ostatnim czasie. Ma swoich zwolenników w ludziach,którzy zmagają się ze swoimi problemami zdrowotnymi jak również zagorzałych przeciwników głownie lekarzy i ludzi z branży.Jednym słowem wywołuje skrajne emocje. Druga część jest kontynuacją pierwszej.Autor powraca do tematu witaminy C, pisze również o skuteczności chemioterapii,zastosowaniu wody utlenionej w leczeniu,o szczepionkach, polskiej służbie zdrowia i jej absurdach.

Jerzy Zięba niewątpliwie dokonał rewolucji w spojrzeniu na choroby i możliwości ich leczenia. Dał nadzieję wielu ludziom na wyleczenie , którzy zostali jej pozbawieni. Ukryte terapie to bardzo odważna pozycja, Jerzy Zięba głośno krytykuje nasz system zdrowia, któremu jak sie okazuje nie o nasze zdrowie chodzi.

Autor: Jerzy Zięba

Wydawnictwo: Egida Consulting Sp. z o.o. S.J.

ISBN: 978-83-945130-3-0

Liczba stron: 456

Wymiary: 148 x 215 mm

Opinie

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce