Producenci
Promocje
Liposomalna kurkumina w płynie
Liposomalna kurkumina w płynie
420,00 zł 294,00 zł
szt.
Kwas R-Alfa liponowy
Kwas R-Alfa liponowy
99,00 zł 49,50 zł
szt.
Naturalna witamina d3 z lanoliny w płynie serum
Naturalna witamina d3 z lanoliny w płynie serum
79,00 zł 63,20 zł
szt.
Witamina C naturalna Vitamin Code® RAW Garden of Life
Witamina C naturalna Vitamin Code® RAW Garden of Life
119,20 zł 107,28 zł
szt.
Moringa 5000 mg Bio Nutrition
Moringa 5000 mg Bio Nutrition
119,00 zł 107,10 zł
szt.

Dobry stan zdrowia człowieka oznacza wysoki poziom czystej energii, jasność umysłu a także równowagę emocjonalną. Dawniej, kiedy mogliśmy się cieszyć czystym powietrzem, zdrową żywnością, naturalnym rytmem życia organizm miał wystarczający poziom energii aby utrzymać dużą odporność, zdolność do wysiłku i zdrowie.  

W ostatnich czasach doszło do zachwiania bilansu energetycznego człowieka. Obecnie potrzebujemy więcej energii ponieważ cywilizacja doprowadziła do zaburzeń równowagi życiowej w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym człowieka a to zawsze prowadzi do chorób.

Zmęczenie, wyczerpanie, ospałość, osłabienie koncentracji, nerwowość, kłopoty ze snem to wynik braku energii. Wiele osób aby przywrócić energię i pozbyć się napięcia sięga po różnego typu środki stymulujące od których łatwo się uzależnić jak: kawę, herbatę, napoje pobudzające, czekoladę papierosy czy narkotyki. Psycholog i filozof OskarIchazo wyraził pogląd,że “wszystkie narkotyki i używki pochłaniają energie znacznie szybciej niż organizm może jej dostarczyć....Nic nie może zastąpić zdrowego organizmu zdolnego do wytworzenia naturalnej, czystej energii.”

Co pochłania najwięcej energii?

Okazuje się,że napięcie i stres, pozbawia nas naszej życiowej energii. Brak energii to pozbawienie komórek organizmu naturalnego paliwa jakim jest glukoza, a także związków katalizujących np.witamin z grupy ( B-complex). Każda minuta stresu to utrata drogocennych składników odżywczych. Komórki mięśniowe są przez lata utrzymywane w napiciu ( nawet w trakcie snu)pochłaniają energię, witaminy B , witaminę C, wapń, magnez i wiele innych.

Co zrobić aby odnowić swoje zasoby energii?

  • jeść węglowodany, które powoli tracą paliwo,

  • zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze-witaminy, minerały, enzymy,probiotyki ,prebiotyki,

  • unikać środków stymulujących i uspokajających. 

Przemysłowo przetworzona żywność ma bardzo niski poziom energii biowitalnej. Surowy i krótko gotowany pokarm pochodzenia roślinnego oraz najwyższej jakości naturalne suplementy diety powodują wzrost energii w organizmie. Wysoka energetyka to również udane i szczęśliwe życie seksualne.

Składniki energotwórcze to:

witamina B 6, cynk,niacyna (witamina PP), chrom, witaminy z grupy B (B-complex), koenzym Q10, witamina C, żelazo,  miedź i mangan, kwas foliowy jako folian.  maca-bardzo bogata w składniki odżywcze, jod z tyrozyną, witamina B complex w płynie z metylokobalaminą, liposomalna witamina B,  Folian 5-MTHF.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl