Producenci
Promocje
Black Cherry-Czeremcha amerykańska
Black Cherry-Czeremcha amerykańska
126,00 zł 110,00 zł
szt.
Witamina C naturalna Vitamin Code® RAW Garden of Life
Witamina C naturalna Vitamin Code® RAW Garden of Life
119,20 zł 83,44 zł
szt.
Spirulina Pacifica® hawajska 500 mg
Spirulina Pacifica® hawajska 500 mg
54,00 zł 48,60 zł
szt.
Moringa 5000 mg Bio Nutrition
Moringa 5000 mg Bio Nutrition
119,00 zł 99,00 zł
szt.
Witamina K2 K2MK-7 Kompleks witamin K Garden of Life
Witamina K2 K2MK-7 Kompleks witamin K Garden of Life
119,00 zł 101,15 zł
szt.

Dobry stan zdrowia człowieka oznacza wysoki poziom czystej energii, jasność umysłu a także równowagę emocjonalną. Dawniej, kiedy mogliśmy się cieszyć czystym powietrzem, zdrową żywnością, naturalnym rytmem życia organizm miał wystarczający poziom energii aby utrzymać dużą odporność, zdolność do wysiłku i zdrowie.  

W ostatnich czasach doszło do zachwiania bilansu energetycznego człowieka. Obecnie potrzebujemy więcej energii ponieważ cywilizacja doprowadziła do zaburzeń równowagi życiowej w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym człowieka a to zawsze prowadzi do chorób.

Zmęczenie, wyczerpanie, ospałość, osłabienie koncentracji, nerwowość, kłopoty ze snem to wynik braku energii. Wiele osób aby przywrócić energię i pozbyć się napięcia sięga po różnego typu środki stymulujące od których łatwo się uzależnić jak: kawę, herbatę, napoje pobudzające, czekoladę papierosy czy narkotyki. Psycholog i filozof OskarIchazo wyraził pogląd,że “wszystkie narkotyki i używki pochłaniają energie znacznie szybciej niż organizm może jej dostarczyć....Nic nie może zastąpić zdrowego organizmu zdolnego do wytworzenia naturalnej, czystej energii.”

Co pochłania najwięcej energii?

Okazuje się,że napięcie i stres, pozbawia nas naszej życiowej energii. Brak energii to pozbawienie komórek organizmu naturalnego paliwa jakim jest glukoza, a także związków katalizujących np.witamin z grupy ( B-complex). Każda minuta stresu to utrata drogocennych składników odżywczych. Komórki mięśniowe są przez lata utrzymywane w napiciu ( nawet w trakcie snu)pochłaniają energię, witaminy B , witaminę C, wapń, magnez i wiele innych.

Co zrobić aby odnowić swoje zasoby energii?

  • jeść węglowodany, które powoli tracą paliwo,

  • zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze-witaminy, minerały, enzymy,probiotyki ,prebiotyki,

  • unikać środków stymulujących i uspokajających. 

Przemysłowo przetworzona żywność ma bardzo niski poziom energii biowitalnej. Surowy i krótko gotowany pokarm pochodzenia roślinnego oraz najwyższej jakości naturalne suplementy diety powodują wzrost energii w organizmie. Wysoka energetyka to również udane i szczęśliwe życie seksualne.

Składniki energotwórcze to:

witamina B 6, cynk,niacyna (witamina PP), chrom, witaminy z grupy B (B-complex), koenzym Q10, witamina C, żelazo,  miedź i mangan, kwas foliowy jako folian.  maca-bardzo bogata w składniki odżywcze, jod z tyrozyną, witamina B complex w płynie z metylokobalaminą, liposomalna witamina B,  Folian 5-MTHF.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl