Producenci

To czym żywimy nasze dzieci w znacznym stopniu decyduje o jego zdrowiu i nawykach żywieniowych w późniejszym wieku. Dzieci często niechętnie spożywają wartościowe odżywczo produkty, niezbędne do ich systematycznego rozwoju. Brak zbilansowanych składników odżywczych w diecie oraz zamiłowanie do słodyczy i niezdrowych przekąsek prowadzi do różnego rodzaju chorób i nieprawidłowości w rozwoju dziecka.

Coraz częściej u dzieci występuje:

  • zaburzenie poziomu cukru,

  • niedobór witamin i składników mineralnych,często witaminy B6 a także niacyny,

  • niedobór niezbędnych kwasów tłuszczowych,

  • alergie.

 

Kiedy dziecko przestaje być karmione piersią można mu podawać preparaty witaminowo-mineralne w formie żelek i bez zawartości  cukru Dzieci potrzebują tych samych składników odżywczych co dorośli zwłaszcza witaminy A potrzebnej do rozwoju błon śluzowych i ochrony przed infekcjami jak i witaminy D, która wspomaga wchłanianie wapnia,  witamin B i C niezbędnych do rozwoju mózgu, cynku, który stymuluje wzrost a także chromu, selenu, magnezu i manganu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko przebadane laboratoryjnie mieszanki witamin,minerałów, probiotyków. My polecamy dla dzieci produkty  takich firm jak Garden of Life czy Viridan. To gwarancja ,że zapewniasz swojemu dziecku niezbędne witaminy i minerały. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl