GABA działa hamująco na neurony, pomaga zrównoważyć nasz układ nerwowy oraz wspiera spokojny nastrój. W postaci liposomalnej jest bardzo dobrze wchłanialny i szybko przenika przez barierę krew-mózg w porównaniu do sproszkowanej postaci.Liposomalny GABA firmy Quicksilver Scientific daje bardzo szybki i silny efekt.

Stabilizator (glicerol), woda, kwas gamma-aminomasłowy (GABA), emulgatory (lecytyny sojowa i słonecznikowa), L-Teanina, etanol, olejek ze skórki pomarańczy słodkiej (Citrus sinensis L.).

Składniki: 1 ml
(2 wciśnięcia dozownika)
2 ml
(4 wciśnięcia dozownika)
GABA (kwas gamma-aminomasłowy) 120 mg 240 mg
L-Teanina 50 mg 100 mg

SPOSÓB UŻYCIA:

Wcisnąć pompkę dozownika do 4 razy bezpośrednio do jamy ustnej. Przed połknięciem, potrzymać w ustach przez 30 sekund. Produkt należy stosować na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkiem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosowanie przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.