GABA działa hamująco na neurony, pomaga zrównoważyć nasz układ nerwowy oraz wspiera spokojny nastrój. W postaci liposomalnej jest bardzo dobrze wchłanialny i szybko przenika przez barierę krew-mózg w porównaniu do sproszkowanej postaci.Liposomalny GABA firmy Quicksilver Scientific daje bardzo szybki i silny efekt.

SKŁADNIKI:

GABA (Kwas gamma-aminomasłowy); L-Teanina; Fosfatydylocholina (z oczyszczonej lecytyny z nasion słonecznika); woda, gliceryna, etanol, witamina E (jako tokofersolan i naturalna mieszanka tokoferoli).

Zawartość składników: 0,5 ml
(1 wciśnięcie dozownika)
2 ml
(4 wciśnięcia dozownika)
GABA (Kwas gamma-aminomasłowy) 62,5 mg 250 mg
L-Teanina
25 mg 100 mg
Fosfatydylocholina
33,5 mg 134 mg


SPOSÓB UŻYCIA:

Wcisnąć pompkę dozownika do 4 razy bezpośrednio do jamy ustnej. Przed połknięciem, potrzymać w ustach przez 30 sekund. Produkt należy stosować na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkiem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosowanie przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.