Nowy Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C

Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C

Producent:

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

94,90 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


Dodaj do listy życzeń

 • Synbiotic Children Powder with vitamin C

  Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C

  Suplement Diety

  Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C to preparat zawierający tzw. dobre bakterie czyli probiotyki z dodatkiem unikalnych prebiotyków FS2-60 oferujących pełne spektrum prebiotycznych oligosacharydów i inulinę pochodzenia roślinnego.

  Synbiotyk dla dzieci jest mieszanką 4 pożytecznych szczepów bakterii jelitowych Lactobacillus i Bifidobacterium, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

  Dodany Prebiotyk FS2-60 nie jest trawiony lecz wykorzystywany przez florę bakteryjną do zwiększenia populacji przyjaznych bakterii Lactobacillus i Bifidobacterium, przy jednoczesnym zmniejszeniu populacji nieprzyjaznych dla naszego organizmu gatunków bakterii.

  Synbiotyk w proszku dla dzieci firmy Viridian posiada również buforowaną witaminę C.

  Witamina C odgrywa istotną rolę w wielu dziedzinach ludzkiego zdrowia m.in. przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu oraz do prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, skóry, dziąseł i zębów.

  Witamina C wspomaga również układ odpornościowy.

  Forma sproszkowana ułatwia przyjmowanie: prosto z łyżeczki lub dodając do napojów (soków) lub zmieszane z jedzeniem ( zimnym).

  W opakowaniu znajduje się łyżeczka z miarką 1 gramową.

  Nie testowane na zwierzętach.

  Sposób użycia:dorośli, młodzież i dzieci spożywać 1 miarkęwymieszaną z płynem. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 g)dziennie.

  UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.  Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

  Przechowywanie:Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

  Składniki: fruktooligosacharydy, inulina, askorbinian wapnia (witamina C),Lactobacillus acidophilus CUL 60, Lactobacillusacidophilus CUL 21, Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL 34, Bifidobacterium bifidum CUL 20.
   
   

  Składnik aktywny

  1 miarka = 1 g

  %RWS

  Lactobacillus acidophilus CUL 60

  0,5x109CFU*

  -

  Lactobacillus acidophilus CUL 21

  0,5x109CFU*

  -

  Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL 34

  0,5x109CFU*

  -

  Bifidobacterium bifidum CUL 20

  0,5x109CFU*

  -

  Witamina C

  50 mg

  62,5%

  Fruktooligosacharydy

  410 mg

  -

  Inuina

  425 mg

  -

   

  *CFU – colony forming unit (jednostka tworząca kolonię bakterii). RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C

Synbiotyk dla dzieci w proszku z witaminą C