Marki Jest 16 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • Biotikon

  Biotikon  to niemiecka firma  produkująca  wysokiej jakości nutraceutyki z  najczystszych  naturalnych substancji  bez użycia wypełniaczy i dodatków.

  Biotikon bazuje na naturopatycznej wiedzy i  bogactwie doświadczeń  wielu cywilizacji. To holistyczne podejście obejmuje tradycyjną  medycynę chińską (TCM), ajurwedyjski system uzdrawiania i metody leczenia Indian z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej.

  Produkcja surowców odbywa się w ramach równowagi ekologicznej. Załozycielem firmy jest dr.med. Alexander Michalzik- szef naturopati ( Naturopathic Practice for "Integrative Homeopathy") i członek IEPG (Institute for Medical Ethics), założyciel prywatnego instytutu "Prywatny Instytut Badań nad Regeneracją, Prewencyjną Medycyną Holistyczną i Antropologią Sztuki Leczenia dla Zachowania i Rozwoju Medycyny Ziołowej Ludów Prymitywnych". Przez ponad 30 lat prowadził badania nad medycyną naturalną  przebywając z szamanami i  rdzennymi mieszkańcami Ameryki.

  W skład zespołu Biotikon wchodzą praktycy medycyny, lekarze, biolodzy i naukowcy zajmujący się sportem. Priorytetem firmy jest jakość produktów aby zapewnić klientom, znajomym i rodzinie wysokiej jakości suplementy.

 • Genoscope

 • Let’s Talk Health

  JESTEŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM na Polskę suplementów diety amerykańskiej firmy Let’s Talk Health®.

  Let’s Talk Health® jest jedną z pierwszych amerykańskich firm, która produkuje odżywcze suplementy diety w oparciu o swoje własne autorskie receptury. Używa wysokiej jakości składników, pochodzenia naturalnego bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. dzięki czemu ich produkty są jednymi z najbardziej efektywnych na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji suplementów w postaci liposomowej co gwarantuje bardzo wysoką absorbcję składników odżywczych do organizmu. Posiada bardzo bogaty asortyment produktów, które zyskały już uznanie na świecie a liposomalna witamina C stała się prawdziwym bestsellerem.

 • Nano Koloid

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów