Inni kupili również:

Różeniec górski- Arctic Root SHR-5 Swedish Herbal Institute

Obniżka! Różeniec górski- Arctic Root SHR-5 Swedish Herbal Institute

119,12 zł brutto

-20%

148,90 zł brutto

Nowy produkt

Ten produkt jest chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę

Więcej informacji

ArcticRoot (Rhodiola Rosea). Arktyczny korzeń (Różeniec górski).

SHR-5 to jedyny zastrzeżony wyciąg z Różeńca górskiego. Osiągnął wiele pozytywnych wyników badań, w których wykazano,że arktyczny korzeń korzystnie wpływa na neuroprzekaźniki w mózgu, zwalczając działanie adrenaliny ( hormonu strachu, walki i ucieczki) i blokując wydzielanie kortyzolu.

Różeniec górski należy do roślin zwanych -adaptogenami.

Suplement diety.

Energia · Jasność umysłu · Wsparcie stresu*

*ArcticRoot zawiera zastrzeżony ekstrakt SHR-5, pochodzący z najwyższej jakości korzenia Rhodiola rosea, który ma korzystny wpływ na zmęczenie, przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej oraz chroni organizm podczas stresu fizycznego.


Masa netto: 23,16 g, 60 kapsułek

Sposób użycia:
Zalecana wielkość porcji: 1-2 kapsułki. Zacznij od jednej kapsułki dziennie, a następnie zwiększ do dawki dwóch kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby przewlekle chore, osoby starsze, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby przyjmujące leki na receptę powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu diety.

Składniki:

Wyciąg z Rhodiola Rosea SHR-5 (360mg -w porcji dwóch kapsułek), nośnik: maltodekstryna, substancje wypełniające: celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), hydroksypropylometyloceluloza.


Numer partii 40067 
Najlepiej spożyć przed końcem: 11-2020

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Wyprodukowano przez Swedish Herbal Institute, Stureplan 4A, 114 35 Stockholm, Sweden, www.shi.se.

Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Napisz opinię

Różeniec górski- Arctic Root SHR-5 Swedish Herbal Institute

Różeniec górski- Arctic Root SHR-5 Swedish Herbal Institute