• Obniżka

Witamina B12 -Coenzym B12 Biotikon Dr.med.Michalzik

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
89,91 zł 99,90 zł -10%
Brutto

Ważna witamina B12 (5000% RWS), obecna w formie bioaktywnej jako metylokobalamina.

Podjęzykowe tabletki do ssania dla lepszego wchłaniania przez błonę śluzową jamy ustnej.

Suplement diety uzupełniający dietę w witaminę B12, która pełni rolę koenzymu i pomaga w

utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Opis

COENZYM B12 Witamina B12 -Suplement diety

Zawiera substancję słodzącą

Masa netto: 24 g 120 tabletek podjęzykowych.

Biologicznie aktywna witamina B12 została opracowana przez niemieckiego lekarza dr Michalzika. W oferowanym przez nas produkcie występuje w formie metylokobalaminy. Przyjmuje się ją podjęzykowo, a więc jej przyswajanie zaczyna się już w jamie ustnej. Witamina B12 zawarta jest w tabletkach dojelitowych, co zabezpiecza ją przed strawieniem i znacznie zwiększa jej przyswajalność.

Suplement diety uzupełniający dietę w witaminę B12, która pełni rolę koenzymu i pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia(1 tabletka) zawiera: 125 µg witaminy B12, co stanowi 5000% referencyjnej wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Produkt pakowany jest w butelki wykonanej z fioletowego szkła. Ma to zapewnić ochronę zawartości przed szybszą degradacją produktu i utrzymania najwyższej jakości.

Instytut Frauenhofera w Monachium stwierdził, że promieniowanie w światłoczułym zakresie widzialnym (450 - 720 nm) nie przenika przez fioletowe szkło. Szwajcarski biolog dr. Hugo Niggli mówi, że próbki w szkle fioletowym mają znacznie lepszą jakość przechowywania, znacznie cichszą oscylację i najniższą utratę energii.

Składniki: substancja słodząca: naturalny ksylitol (z buka), wyciąg z buraka czerwonego, wyciąg z rokitnika zwyczajnego, metylokobalamina.

 

Zastosowanie witaminy B12:

Vitamin B12 Wirkung

Gehirn und geistige Leistung  prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
Sport Concept basic prawidłowy metabolizm energetyczny,zmniejszenie uczucia zmęczenia
Psyche stabil  stabilizacja funkcji psychologicznych
Homocysteinspielgel Regulat  regulacja homocysteiny
Immun forte  prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego

Sposób użycia: dorośli 1 tabletkę raz dziennie rozpuścić pod językiem.

Biotikon  to niemiecka firma  produkująca  wysokiej jakości nutraceutyki z  najczystszych  naturalnych substancji  bez użycia wypełniaczy i dodatków.

Biotikon bazuje na naturopatycznej wiedzy i  bogactwie doświadczeń  wielu cywilizacji. To holistyczne podejście obejmuje tradycyjną  medycynę chińską (TCM), ajurwedyjski system uzdrawiania i metody leczenia Indian z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej.

Produkcja surowców odbywa się w ramach równowagi ekologicznej. Załozycielem firmy jest dr.med. Alexander Michalzik- szef naturopati ( Naturopathic Practice for "Integrative Homeopathy") i członek IEPG (Institute for Medical Ethics), założyciel prywatnego instytutu "Prywatny Instytut Badań nad Regeneracją, Prewencyjną Medycyną Holistyczną i Antropologią Sztuki Leczenia dla Zachowania i Rozwoju Medycyny Ziołowej Ludów Prymitywnych". Przez ponad 30 lat prowadził badania nad medycyną naturalną  przebywając z szamanami i  rdzennymi mieszkańcami Ameryki.

W skład zespołu Biotikon wchodzą praktycy medycyny, lekarze, biolodzy i naukowcy zajmujący się sportem. Priorytetem firmy jest jakość produktów aby zapewnić klientom, znajomym i rodzinie wysokiej jakości suplementy.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 tabletki dziennie.

Stosowanie u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano w Niemczech.

*Prezentacja graficzna na opakowaniu ma znaczenie symboliczne. Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce